DIVISION 1
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
Bendigo 16-97 d Castlemaine 2-76
Nicholas Belt 27 d Kevin Shuttleworth 21
Torie Babitsch 26 d Darren Taylor 12
Ian Ross 23 d Rodney Phillips 17
Andrew Brown 21 lt Gregory Podesta 26
Inglewood 16-102 d Golden Square 2-82
Malcolm Mclean 32 d Geoff Walsh 23
Lindsay Kelly 20 lt Daryl Cheeseman 24
Ian Chamberlain 24 d Trevor Schill 23
Robert Day 26 d Tasman Wallis 12
Bendigo East 16-98 d South Bendigo 2-81
Sam Lyon 18 lt Bradley Holland 26
Chris Randell 27 d Ryan Tainton 23
Aaron Tomkins 26 d Mitchell Sidebottom 21
Bradley Marron 27 d Liam Crapper 11
Eaglehawk 13-94 d Kangaroo Flat 5-90
Simon Carter 21 lt Barry Anset 28
Brayden Byrne 24 lt Cameron Wilson 25
Tony Ellis 26 d Thomas Russell 14
Dean Carter 23 tied Paul Moller 23
DIVISION 2
Strathfieldsaye 0-72 lt Bendigo 18-105
Joshua Moloney 24 lt Colin Runnalls 25
Frederick Parr 19 lt David Keanelly 24
Trevor Featherstone 19 lt Peter Dumont 21
Graeme Sargeant 10 lt Peter O'Neil 35
Marong 2-92 lt White Hills 16-96
Darren Marshall 26 d Neil Patten 21
David Bird 23 lt Justin Rorke 25
Mark Dickins 20 lt Stephen O'Connor 26
Paul Mylon 23 lt Mark Anderson 24
South Bendigo 15-106 d Bendigo East 3-84
Craig Adams 24 tied Peter Judd 24
Aaron Taylor 30 d Terence Dalwood 19
Leslie Wilkinson 19 lt Stephen Fuller 30
John Dixon 33 d Maurice Houghton 11
Kangaroo Flat 3-92 lt Eaglehawk 15-99
Allan Densley 26 d Jim Weymouth 21
Brian Waegeli 19 lt Stephen Piercy 29
Wally Boyd 23 lt Neville Bowland 25
Bob Morrall 24 tied Frank Carbone 24
DIVISION 3
Harcourt 16-117 d North Bendigo 2-71
Steven Douglas 17 lt Graeme Lee 24
Gary Maddern 33 d Daniel Taig 10
Leo Moloney 37 d Leigh Moebus 18
Tony Olsson 30 d Graeme Todeschini 19
Bendigo East 16-100 d Bendigo 2-89
Colin McKean 28 d John Beecham 21
Geoffrey Westmore 18 lt Barry Craig 28
Ian Vlaeminck 31 d John Trickey 19
Noel Kilby 23 d John Belt 21
Heathcote 18-107 d Golden Square 0-89
Gregory Speirs 26 d Peter Bush 22
William Gardiner 27 d George Cronk 25
Brian Taylor 27 d Steve Egan 24
John McGillivray 27 d Jeffery Frost 18
Castlemaine 16-126 d Serpentine 2-66
Charles Madgin 31 d Laurence Cadzow 20
Raymond Noble 35 d Darren Ansett 15
William Jury 37 d Russell Gladman 6
Terry Robinson 23 lt Adrian Canfield 25
DIVISION 4
Strathfieldsaye 16-100 d Woodbury 2-92
Gregory Britten 18 lt Leonard Handley 28
Ian Cail 23 d Danny Tuck 21
Alan Brodie 31 d Heather Cozens 22
Graham Etherton 28 d Graeme Poulton 21
Calivil 16-90 d South Bendigo 2-73
Allan Leech 26 d Robert Moore 13
Barry Meighan 27 d Denis Mellington 20
Warren Miles 15 lt Syd McMurray 20
John Pickles 22 d David Conley 20
Inglewood 14-97 d Bendigo East 4-95
Philip Gooch 16 lt Yvonne Rutherford 36
Lorraine Rowley 26 d Mark Wierzbinski 20
Keith Rowley 15 lt Graham Hall 24
Ian Leach 40 d Betty Bodinnar 15
Kangaroo Flat 12-93 d Eaglehawk 6-86
Gerry Teasdale 18 lt Ross Smith 19
Jeff Friswell 23 lt Trevor Clark 25
Geoffrey Howes 31 d Keith Barnes 19
Warrick Stewart 21 lt John MacDonald 23
DIVISION 5
Golden Square 18-103 d Castlemaine 0-88
Robert Strauss 28 d David Frost 24
Carolyn Slingo 20 d Malcolm Stevens 19
Peter Camm 25 d Kevin Earl 20
Colin Murphy 30 d Vic Podesta 25
Dingee 16-113 d Bridgewater 2-65
Colin Koch 24 d Allan Harrison 21
John Jackman 40 d Barry McNaught 9
Neil Lister 17 lt Terry Hansen 22
Ron Thompson 32 d Ron Brown 13
White Hills 16-110 d Marong 2-76
Robert Groves 40 d Robert Keily 17
Steven Arbuckle 28 d Nancy Tate 13
John McIntosh 24 d Allen Corry 23
Warren Hamilton 18 lt John Rathbone 23
Eaglehawk 4-87 lt Kangaroo Flat 14-94
Gilbert Pickering 15 lt Gary Bysouth 28
Craig Evans 20 lt David Martin 23
Wayne Hopley 24 d Don McMahon 23
Frank Lynch 28 d Kerry Sparke 20
DIVISION 6
Bendigo East 2-81 lt Harcourt 16-100
Ronald Schintler 20 lt Ronald Douglas 22
Leon Robertson 25 d Brian Buchanan 19
Joy Hoffman 18 lt Ken Tribe 33
Clyde Rutherford 18 lt John Starbuck 26
Bendigo 4-88 lt South Bendigo 14-95
Kevin Nemeth 20 lt Robert Clohesy 25
Darrel Walker 27 d Barry Mott 26
Joseph Lydiate 19 lt Robert Rogers 24
Ron Flanagan 22 d Joy Warfe 20
Kangaroo Flat 5-89 lt Campbells Creek 13-92
Ronald Clark 27 d Ian Brooks 24
Ivan Vogele 17 lt George Cooper 32
Wilfred Conboy 21 tied Brian Ross 21
Darryl Walker 24 d David Goulding 15
Woodbury 18-106 d Heathcote 0-66
Brendan Hickey 25 d Basil Kapoulitsa 24
Barry Shay 30 d Rae Craig 13
John Davidson 23 d Christine Cail 15
Brian Brown 28 d Denise Anderson 14
Bendigo VRI 15-107 d White Hills 3-82
Peter Simmons 30 d Malcolm Zadow 14
Maurice McMahon 26 tied Luigi Basile 26
Frank Underwood 19 lt Ron Franzi 28
Anne Ellett 32 d Colin Bowden 14
DIVISION 7
Golden Square 15-95 d Strathfieldsaye 3-67
Allan Lowes 24 lt Mark Filan 31
Walter Hamblin 38 d David Pugh 14
Walter Stammers 33 d Nicole Wilson 22
South Bendigo 15-110 d Marong 3-63
James Runnalls 36 d Robin Mills 18
Valerie Lisle 27 lt Alvis Mackenzie 30
William Wood 47 d Rodney Wearne 15
Lockwood South 17-90 d North Bendigo 1-39
Brian Ede 40 d Alexander Wright 12
Alfred Manallack 27 d Graeme Clarke 12
Allen Archer 23 d David Giles 15
Eaglehawk 1-50 lt Kangaroo Flat 17-82
Ken Merrett 16 lt Norm Wild 28
Sharon Hill 17 lt Raymond Berry 26
Dennis Whitehead 17 lt Col Beecham 28
DIVISION 8
Castlemaine 16-64 d Bendigo East 2-29
Barry Chester 30 d Kevin Lockett 13
Pamela Fraser 34 d Maxwell Williams 16
Woodbury 2-35 lt Harcourt 16-52
Wayne Waldron 19 lt David Jeffries 28
Carol Edwards 16 lt Russell Timmins 24
White Hills 14-64 d Bendigo VRI 4-47
Glenda Jones 23 lt Mike Derham 34
Eileen Cooney 41 d Shirley Morrison 13
Dingee 16-63 d Campbells Creek 2-23
Dennis Demeo 31 d Philip Best 15
Kylie Roberts 32 d Jim McMennemin 8