Axe Creek
Division 2 – Ash Dixon (c), Dean Comensoli, James O'Bryen, Brett McGlashan, Brad Warner, Charles Ready, Daniel Dixon, Reece Fitzpatrick, Jakk Trenfield, Connar Lever, Jason Burt
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
California Gully
Division 1 – Brad Webster (c), Josh Hutchinson, Michael Shatwell, Jordan Knight, Bradley Smith, Michael Galvin, Aidan White, Bradley Olson, Anil Jose, albin Benny, Ethan Gray, Shaun O'Shea
Division 2 – Travis Nolan (c), Mick Morton, Zachary Knapman, Troy Whelan, James Austin, Tim Knapman, Jaidyn Taylor, Kobe Galvin, Ben Henson, Jarrod Whelan, Travis Eckardt
Emu Creek
Division 1 – Todd Brown (c), Torin Petrie, Tyrone Downie, Luke Bennett, Bradley Rowe, Anthony Collins, Ben Lester, Jayden Donaldson, Tyson Webster, Luke Monaghan, Fergus Payne, Luke Dyer
Division 2 – Shaun Cattanach (c), Khan Birtles, Shane Hamilton, Alexander Medcalf, Connor Strawbridge, Brett Burns, Andrew Harris, Matthew Brown, Adam Standfield, Neil Hewett, Dallas Widdicombe, Marty Harris
Division 3 Section 1 – Giuseppe Marsili (c), Grant Hartley, Graham Gamble, Geoffrey West, James Tyack, Joshua Leech, Harry Hartley, Peter Tyack, Crystal West, Bradley Kinder, Easton Smyth, Michael Brown
Maiden Gully
Division 1 – Leon Beatty (c), Alex Gorrie, Brett Haw, Trevor Pickthall, Glen Oliver, Dallas Gill, Brodie Pearce, Dean Trew, Rob Brown, Shane Rabbitt, Mitchell Van Poppel
Division 2 – Dean Trew (c), Matt Felini, Will Carter, Leigh Draper, Jordan Beecham, Jack Stagg, Brodie Pearce, Jasper Langley, Jacob Brown, David Becker, Joshua Sheehan
Division 3 Section 1 – Damian Pearce (c), Eli Pearce, John Morgan, Matt Morgan, Ayden Lee, Dylan Lee, Daniel Plowright, Scott Haw, Liam Gill, Jake Medhurst, Berin Marchesani
Mandurang
Division 1 – Rhys Williams, Cain Ladiges, Beau Roy-Clements, Robert Johnson, Phillip Berry, James Pietromonaco, Jeremy Hancock, Mathew Pask, Linton Colclough, Thomas Martin, Sean Rashleigh
Division 2 – Mark Roberts (c), Shaun Candy, Benjamin Hancock, James Bailey, Joshua Prowse, Mitchell Roberts, Lachlan Nemet, Adam Lalor, Jeremy Edwards, Charlton Hindle, Francis Monro, Benjamin Rodda
Division 3 Section 1 – Bryce Balsillie, Chris Garlick, Geoff Thompson, Warrick Behrens, Daniel Berry, Andrew Garlick, Jarrod Loader, Travis Habel, Joseph Pezzelato, Bailey Rashleigh, Bruce Noble
Marong
Division 1 – Tom Wilson (c), Dean Cosgriff, Jeremy Ross, Richard Murphy, Scott Ross, Ryan Murphy, Jayden Laubsch, Adam Brown, Lee Thiele, Lachlan Frischke, Mark Williams
Division 2 – Jack Murphy (c), Craig Murphy, Mark Tully, Ben Woodward, Hayden McSwain, Andrew McSwain, Fraser Stewart, Lachlan Frischke, Patrick Gretrix, Nathan Green, Mark Williams, Brad Stewart
Mia Mia
Division 3 Section 1 – Martin Leahy (c), John Beurle, Thomas Bourke, Trevor Sing, John O'Sullivan, Justin Greet, Tim Kirk, Seamus McKenna, Marty McKenna, Jackson Conforti, Tom Bennett, Daniel White, Brett Thomson, Martin O'Sullivan, Will O'Sullivan, Liam Runnalls, Matthew Ryan, Dustin Butcher, James Scullin, Will Ryan, Greg Dempster, Nic White, T Leggett, Andrew Conforti, Nathan Sims, Dan Clark, Zachariah Dettmann, Sam Conforti, Matthew Symons, Mitchell Thomson, Lance Holding, Carl Thiesz, Anthony Wallace
Sedgwick
Division 1 – Quinton Bentley (c), Simon Marwood, Alan Friswell, Scott McKenzie, Andrew Sheehan, Jordan Ilsley, Julian Renshaw, Lucas Baldwin, Declan McMahon, Greg Thomas, Dustin Elliott
Division 2 – Patrick Grelis (c), Jacob Sparks, Craig Lock, Sam Alcock, Bailey Ilsley, Michael Clark, Greg Brennan, Chris McCalman, Leigh Penrose, Caleb Robson
Spring Gully
Not supplied
Strathfieldsaye
Division 3 Section 1 – David Boromeo(c), Darren Kelly, Scott Ludeman, Jed Rodda, Luke Rodda, Rowan Fox, Jacob Hyatt, Matthew Gallagher, Louis Fernando, Limendra Fernando, Max Beever, Reece Yarwood
United
Division 1 – Harry Whittle (c), Lachlan Sidebottom, Dooley Niemann, James Smith, Jacob Piccoli, Xavier Walsh, Troy Young, Mac Whittle, Ben Manning, Alexander Collins, Rob Gilchrist
West Bendigo
Division 1 – Brendon Lummis (c), Darren De Marchi, Travis O'Connell, Tom Floyd, Kane Newton, Gurpreet Gary Singh, Tarran Kilcullen, Riley Fitzpatrick, Zac Makeham, Brent Bogaski, Josh Connolly, Anton Crabbe
Division 2 – Matt Gould (c), Shaun Stone, Brad Kilcullen, Adam Foley, Chris Fletcher, Traiton Kendal, Barkley Jackson, Heath Morrison, Grant Brown, Cameron Gray, Shannon Murphy, Benjamin Derrick
Division 3 Section 1 – Geoff O'Sullivan (c), Terry Page, Ashley Mayo, Peter Walsh, Jordan O'Sullivan, Trent McKinnon, Ben McKinley, Matthew Floyd, Paul Hall, Tyler James, Michael Hobson
Related – EVCA most valuable player rankings