DIVISION 1
Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
South Bendigo 16-101 d Bendigo 2-85
Bradley Holland 15 lt Andrew Brown 21
Ryan Tainton 28 d Nicholas Belt 25
Mitchell Sidebottom 31 d Torie Babitsch 17
Liam Crapper 27 d Ian Ross 22
Golden Square 14-95 d Kangaroo Flat 4-93
Geoff Walsh 30 d Paul Moller 16
Daryl Cheeseman 28 d Cameron Wilson 24
Trevor Schill 18 lt Barry Anset 27
Tasman Wallis 19 lt Thomas Russell 26
Bendigo East 16-100 d Inglewood 2-80
Chris Randell 29 d Malcolm Mclean 18
Aaron Tomkins 23 d Robert Day 16
Thomas Lester 28 d Lindsay Kelly 20
Bradley Marron 20 lt Daryl Rowley 26
Castlemaine 2-79 lt Eaglehawk 16-94
Rodney Phillips 27 d Simon Carter 11
Luke Hoskin 23 lt Brayden Byrne 25
Darren Taylor 10 lt Tony Ellis 33
Kevin Shuttleworth 19 lt Dean Carter 25
DIVISION 2
Bendigo 14-101 d South Bendigo 4-98
Colin Runnalls 24 d Leslie Wilkinson 22
David Keanelly 40 d Craig Adams 15
Peter Dumont 17 lt John Geldart 32
Peter O'Neil 20 lt John Dixon 29
Kangaroo Flat 16-112 d Marong 2-70
Allan Densley 18 lt Mark Dickins 24
Brian Waegeli 29 d John Jennings 16
Wally Boyd 27 d Darren Marshall 17
Bob Morrall 38 d David Bird 13
White Hills 3-88 lt Bendigo East 15-104
Stephen O'Connor 34 d Peter Judd 12
Mark Anderson 14 lt Albert Clough 28
John Mccurry 15 lt Stephen Fuller 39
Justin Rorke 25 tied Lloyd Hull 25
Eaglehawk 4-89 lt Strathfieldsaye 14-95
Jim Weymouth 27 d Graeme Sargeant 20
Russell Evans 25 d Frederick Parr 20
Neville Bowland 20 d Geoffrey Dixon 21
Frank Carbone 17 lt Joshua Moloney 34
DIVISION 3
Bendigo 1-82 lt Harcourt 17-105
John Beecham 23 lt Steven Douglas 29
Barry Craig 22 lt Gary Maddern 24
John Trickey 22 tied Leo Moloney 22
John Belt 15 lt Tony Olsson 30
Golden Square 16-136 d Serpentine 2-68
Peter Bush 50 d Laurence Cadzow 14
Douglas Condon 31 d Darren Ansett 16
Steve Egan 22 lt Russell Gladman 26
John Read 33 d Adrian Canfield 12
Bendigo East 17-122 d Heathcote 1-72
Colin McKean 30 d Brian Taylor 17
Barry Perryman 20 tied John McGillivray 20
Ian Vlaeminck 36 d Gregory Speirs 17
Noel Kilby 36 d William Gardiner 18
North Bendigo 4-81 lt Castlemaine 14-108
Graeme Lee 28 d William Jury 20
Daniel Taig 24 d Terry Robinson 19
Leigh Moebus 9 lt Raymond Noble 44
Graeme Todeschini 20 lt Charles Madgin 25
DIVISION 4
Woodbury 16-96 d Inglewood 2-89
Leonard Handley 24 d Keith Rowley 23
Danny Tuck 15 lt Philip Gooch 30
Heather Cozens 27 d Lorraine Rowley 21
Graeme Poulton 30 d Bruce McClymont 15
Kangaroo Flat 16 103 d Calivil 2 89
Gerry Teasdale 23 d Barry Meighan 21
Jeff Friswell 19 lt Allan Leech 26
Geoffrey Howes 29 d John Pickles 19
Warrick Stewart 32 d Warren Miles 23
South Bendigo 16-109 d Bendigo East 2-68
Robert Moore 31 d Yvonne Rutherford 16
Denis Mellington 19 lt Lindsay Gronow 21
Syd McMurray 28 d Betty Bodinnar 12
David Conley 31 d Graham Hall 19
Eaglehawk 12-96 d Strathfieldsaye 6-91
Ross Smith 20 lt Gregory Britten 28
Trevor Clark 35 d Graham Etherton 16
Keith Barnes 19 lt Alan Brodie 23
John MacDonald 22 lt Ian Cail 24
DIVISION 5
Bridgewater 2-92 d Golden Square 16-107
Allan Harrison 27 d Robert Strauss 26
Robert Smith 23 lt Peter Camm 29
Terry Hansen 16 lt Colin Murphy 20
Leonard Kean 26 lt Gilbert Tipple 32
Marong 4-78 lt Kangaroo Flat 14-106
Robert Keily 23 d Don McMahon 22
Nancy Tate 26 d Gary Bysouth 19
Allen Corry 14 lt David Martin 38
John Rathbone 15 lt Kerry Sparke 27
Dingee 15-93 d White Hills 3-86
Colin Koch 23 d Robert Groves 20
John Jackman 35 d John McIntosh 20
Neil Lister 20 tied Steven Arbuckle 20
Ron Thompson 15 lt Mick Spicer 26
Castlemaine 16-117 d Eaglehawk 2-85
David Frost 25 d Gilbert Pickering 22
Malcolm Stevens 41 d Frank Lynch 18
Kevin Earl 20 lt Wayne Hopley 31
Vic Podesta 31 d Craig Evans 14
DIVISION 6
Heathcote 2-72 lt Kangaroo Flat 16-129
Basil Kapoulitsa 25 d Ivan Vogele 19
Eileen O'Brien 13 lt Darryl Walker 46
Christine Cail 18 lt Ronald Clark 32
Denise Anderson 16 lt Wilfred Conboy 32
Campbells Creek 18-121 d Bendigo East 0-61
Ian Brooks 36 d Leon Robertson 20
Ian Morelli 38 d Ian Colt 11
Brian Ross 23 d Joy Hoffman 15
David Goulding 24 d Ronald Schintler 15
Harcourt 4-95 lt Bendigo 14-101
Ronald Douglas 25 d Joseph Lydiate 23
Brian Buchanan 26 d Ron Flanagan 21
Ken Tribe 20 lt Kevin Nemeth 25
John Starbuck 24 lt Darrel Walker 32
White Hills 2-76 lt South Bendigo 16-101
John Fitzpatrick 21 lt Joy Warfe 23
Rik Mathews 22 lt Robert Rogers 24
Ron Franzi 24 d Terry Gastin 16
Lorraine Cole 9 lt Barry Mott 38
DIVISION 7
North Bendigo 3-73 lt Golden Square 15-87
Alexander Wright 31 d Walter Stammers 23
Graeme Clarke 22 lt Walter Hamblin 26
David Giles 20 lt Judy Brown 38
Marong 5-66 lt Kangaroo Flat 13-75
Lauris Mitchell 25 d Col Beecham 22
Alvis Mackenzie 17 lt Raymond Berry 32
Rodney Wearne 24 d Norm Wild 21
Lockwood South 15-89 d South Bendigo 3-55
Brian Ede 28 d Valerie Lisle 18
Alfred Manallack 40 d William Wood 13
Allen Archer 21 lt Kathleen Thorsen 24
Strathfieldsaye 1-55 lt Eaglehawk 17-87
Mervyn Pennington 14 lt Ken Merrett 31
Bronwyn Capewell 21 lt Greg Johnston 25
Mark Filan 20 lt John Wheare 31
DIVISION 8
Bendigo East 2-41 lt White Hills 16-59
Kevin Lockett 24 lt Eileen Cooney 28
Maxwell Williams 17 lt Glenda Jones 31
Dingee 14-50 d Woodbury 4-37
Dennis Demeo 18 lt Carol Edwards 25
Kylie Roberts 32 d Wayne Waldron 12
Harcourt 2-41 lt Bendigo VRI 16-44
David Jeffries 18 lt Shirley Morrison 20
Russell Timmins 23 lt Mike Derham 24
Campbells Creek 2-33 lt Castlemaine 16-67
Ray Mason 12 lt Barry Chester 36
Norman Every 21 lt Pamela Fraser 31