Subscribe now for unlimited access.
$0/
(min cost $0)
or signup to continue reading
BENDIGO FOOTBALL LEAGUE - ROUND 9
MARYBOROUGH (0-8) v EAGLEHAWK (6-2) - 2.20pm Saturday at Maryborough.
Maryborough
B: C. Skinner, T. Roughead, C. O'Shea
HB: M. McClure, W. Short, G. Coleman
C: C. Freeman, M. Coon, S. McDowell
HF: J. Templeton, C. Rinaldi, M. Kennedy
F: J. Rollason, J. Postle, J. Radlof
R: A. Watts, A. Noonan, E. Crackel
Int: C. Rowe, L. Radlof, M. Johnston, C. Herd
In: C. Rowe, M. Johnston, C. Skinner, C. Herd, T. Roughead, L. Radlof
Out: A. Siekai, C. Perry, M. Reeves, C. Fleming, J. Macer, H. Watts
Eaglehawk
B: B. Conforti, T. Hill, D. Hanley
HB: T. Miles, C. McGlashan, R. McIvor
C: G. Daly, J. Bowe, O. Madden
HF: M. Higgs, J. Neaves, S. Hann
F: M. Filo, M. Gretgrix, B. McPhee
R: J. Lawton, B. Thompson, B. Collins
Int: S. Williams, T. Pontell, R. Saunders, G. Hommelhoff
In: J. Bowe, S. Williams, D. Hanley
Out: J. Mullen, S. Harper, J. Collins
Last time: Eaglehawk 34.16 (220) d Maryborough 4.4 (28).
Since 1995: Eaglehawk 26; Maryborough 20.
KANGAROO FLAT (2-6) v SOUTH BENDIGO (5-3) - 2.20pm Saturday at Kangaroo Flat.
Kangaroo Flat
B: L. Needs, I. Douthie, H. McCartney
HB: T. Holman, N. McHugh, L. Collins
C: D. Klemm, R. Turner, L. Ly
HF: J. Doherty, A. Pearson, C. Bowyer
F: B. Fry, K. Varker, S. Maddern
R: N. Lang, M. Collins, J. Lanyon
Int: J. Bower, Z. Berthun, A. Cussen, C. Angove
In: S. Maddern
Out: M. Holt
South Bendigo
B: B. Wright, A. Coad, N. Howe
HB: C. Hindle, J. Miller, Z. Hare
C: M. Rogerson, L. Bartels, J. Sheean
HF: A. Hywood, J. Smythe, I. Miller
F: B. Harvey, D. Johnstone, A. Connaughton
R: K. Strachan, B. Whelan, B. Childs
Int: D. Nalder, M. Hocking, T. McGhee, W. Keck
In: M. Hocking, T. McGhee, D. Nalder, W. Keck
Out: C. Balnaves, M. Goodwin, N. Devanny, B. Torpey
Last time: Kangaroo Flat 17.6 (108) d South Bendigo 14.8 (92).
Since 1995: South Bendigo 31; Kangaroo Flat 15; Drawn 1.
GISBORNE (3-5) v SANDHURST (5-2-1) - 2.20pm Saturday at Gisborne.
Gisborne
B: O. Clough, H. Simpson, P. Trotta
HB: J. Ferry, J. Reaper, E. McKenna
C: R. Baker, T. Crosbie, C. Young
HF: T. Cassidy, J. Baker, C. Kilbane
F: R. Paterson, J. Owen, T. Wood
R: M. Wilson, J. Lynch, S. Greetham
Int: J. Grabham, T. Fraser, J. Scanlon, N. Doolan
Emg: L. Rodgers
In: J. Baker, J. Ferry, R. Baker
Out: K. Grbac, J. Conolan
Sandhurst
B: J. Hann, L. O'Sullivan, G. Munari
HB: J. Coghlan, L. Ireland, C. Price
C: Z. East, K. Height, A. Wharton
HF: J. Wharton, M. Thornton, A. Collins
F: L. Zimmer, M. Gray, L. Coghlan
R: L. Watson, P. Craig, B. Holmes
Int: X. Walsh, O. McKinley, L. Ross, M. Dole
In: L. O'Sullivan, J. Coghlan
Out: W. Mitrovic, I. Ruff
Last time: Sandhurst 23.21 (159) d Gisborne 1.4 (10).
Head to Head: Gisborne 22; Sandhurst 18.
GOLDEN SQUARE (6-2) v CASTLEMAINE (1-7) - 2.20pm Saturday at Golden Square.
Golden Square
B: C. Anderson, W. Lee, J. Coe
HB: M. Dalrymple, B. Dorrington, T. Walters
C: M. Treacy, D. Lowry, R. Mutch
HF: H. Morcom, T. Baird, J. Geary
F: B. Welsh, J. Rosengren, J. Thrum
R: M. Compston, A. Baird, T. Toma
Int: L. Humphrey, H. Anderton, D. Keating, Z. Keighran
In: T. Walters, Z. Keighran, H. Anderton, D. Keating, J. Geary
Out: D. Johnstone, S. Young, I. Miller, L. Marciano, C. Draper
Castlemaine
B: J. Timmins, J. Hood, D. Stephens
HB: A. Robinson, Z. Denahy, R. Jenkins
C: J. Watson, T. Horne, D. Semmens
HF: J. Graham, B. Blake, Z. Hansford
F: J. Smith, J. Smith, J. Chester
R: A. Banko, K. Huntly, W. Schultz
Int: M. Noonan, J. Osbrough, J. Peake, A. Robins
Emg: L. Brennan, J. Entwisle, C. Milham
In: B. Blake, Z. Denahy, J. Entwisle, T. Horne, L. Brennan
Out: S. Seddon, L. Walters
Last time: Golden Square 20.15 (135) d Castlemaine 15.9 (99).
Since 1995: Golden Square 31; Castlemaine 14.
STRATHFIELDSAYE (7-1) v KYNETON (4-3-1) - 2.20pm Saturday at Strathfieldsaye.
Strathfieldsaye
B: F. Payne, K. Payne, C. Brady
HB: J. Sheahan, H. Conway, S. Simmons
C: T. Dowd, J. Moorhead, J. Hall
HF: K. Smith, B. Stringer, K. Geary
F: L. Sharp, T. Donnan, J. Formosa
R: A. Powell, S. Heavyside, S. Geary
Int: N. Clydesdale, J. Heavyside, J. Neylon, L. Bonney
In: J. Heavyside
Out: H. Crone
Kyneton
B: P. McCarthy, H. Huntley, T. Kelly
HB: D. Kelly, J. Mangan, H. Mulqueen
C: E. Foreman, M. Clancy, N. Brazil
HF: B. Mahony, M. Fish, M. O'Sullivan
F: T. O'Sullivan, M. Scholard, B. Weightman
R: D. Harris, J. Govan, R. Magin
Int: D. Chambers, B. Hinneberg, D. Holden, F. Brazil, J. Safstrom, T. Kirk, H. Moore
In: J. Mangan, M. Fish, D. Chambers, D. Kelly, H. Mulqueen, T. Kirk
Out: J. Nash, D. Davie, H. Govan
Last time: Kyneton 10.12 (72) d Strathfieldsaye 6.9 (45).
Head to Head: Strathfieldsaye 12; Kyneton 2.
………………..…...………..
LODDON VALLEY - ROUND 11
NEWBRIDGE (7-2) v MITIAMO (5-4) - 2.15pm Saturday at Newbridge.
Newbridge
B: T. Wilson, A. Grant, D. Burt
HB: B. Price, R. Burt, S. Kennedy
C: A. Fithall, C. Mclean, A. Farrow
HF: J. Fowler, E. Coulthard, C. Argus
F: M. Dillon, B. Comer, N. Bacon
R: T. Romeril, J. Gilboy, W. Daly
Int: N. Barber, C. Dixon, M. Gilboy, O. Friswell
In: N. Bacon
Out: C. Hansen
Mitiamo
B: A. Sims, B. Bacon, N. Farley
HB: M. Wiegard, T. Campbell, T. Cocks
C: A. Benbow, A. Grant, L. Twigg
HF: K. Patten, J. Maddern, I. Mathewson
F: J. Wiegard, D. Clohesy, B. Hughes
R: M. I'Anson, T. Reeves, L. Scott
Int: A. Monro, N. Maher, B. Baines, M. Grant,
In: L. Twigg, A. Monro, L. Scott, A. Grant
Out: N. Twigg, J. Webster, M. Ovens
Last time: Mitiamo 13.11 (89) d Newbridge 4.4 (28).
Since 1995: Newbridge 24; Mitiamo 23.
BRIDGEWATER (6-3) v PYRAMID HILL (4-5) - 2.15pm Saturday at Bridgewater.
Bridgewater
B: X. Henderson, D. Nalder, T. Nalder
HB: L. Harrison, D. Clutton, H. Symons
C: K. Chant, Z. Broadbent, P. Rothacker
HF: K. Bloom, T. Kuhne, M. Lindsay
F: L. Jacques, A. Collins, B. Galea
R: N. Hall, T. Broadbent, A. Pollock
Int: C. Stewart, D. Harrison, M. Bourke, J. Rusbridge
In: T. Kuhne
Out: L. Mangan
Pyramid Hill
B: M. Bateman, R. Thiesz, J. Wishart
HB: S. Gallagher, M. Dundon, M. Klein-Breteler
C: B. Fawcett, A. McErvale, R. Watson
HF: R. James, S. Kennedy, A. Dobby
F: N. Fitzpatrick, J. McGrath, S. Gunther
R: T. Barri, B. Micevski, G. James
Int: M. Scott, B. Driscoll, M. Dingwall, M. Stewart
In: B. Driscoll, S. Kennedy
Out: C. Driscoll, N. Dundon
Last time: Bridgewater 14.17 (101) d Pyramid Hill 9.2 (56).
Since 1995: Bridgewater 29; Pyramid Hill 22; Drawn 1.
CALIVIL UNITED (9-0) v INGLEWOOD (1-8) - 2.15pm Saturday at Raywood.
Calivil United
B: J. Somerville, M. Brewer, H. Miller
HB: M. Magee, A. Davis, S. Brinsmead
C: S. Green, L. McAllister, N. Ryan
HF: L. O'Neil, A. Dennis , B. Richards
F: V. Rodi, B. Curnow, J. Lea
R: C. Down, B. Knight, J. Lawry
Int: E. Ritchie, S. Dundas, L. Moss, B. Haines
In: B. Richards, S. Dundas
Out: L. Marchesi, B. Fraser
Inglewood
B: D. Rose, S. Williams, J. Hartney
HB: D. Lloyd, L. Driscoll, J. Starr
C: J. Ashby, B. O'Sullivan, K. Hawken
HF: C. Cohalan, R. May, R. McNish
F: S. Harris, J. Essex, D. Crapper
R: C. West, Z. Raeburn, B. Conley
Int: B. Kelly, N. Wharton, J. Crapper, N. Leach
In: Z. Raeburn, J. Crapper
Out: B. Smith, B. Worner
Last time: Calivil United 22.14 (146) d Inglewood 10.9 (69).
Since 1995: Calivil United 40; Inglewood 7.
BEARS LAGOON-SERPENTINE (5-4) v MARONG (1-7) - 2.15pm Saturday at Serpentine.
Bears Lagoon-Serpentine
B: S. Gladman, O. Crilly-Downing, C. Ronchieri
HB: Z. Stone, A. Gladman, J. Walsh
C: J. Podosky, N. Arthur, L. Murley
HF: J. Rippingale, J. Laird, J. Walker-Corbet
F: N. McNally, R. Deacon, J. Gladman
R: N. Twigg, H. Gadsden, C. Gadsden
Int: D. Stone, J. Taylor, P. Russell, N. Williams
In: J. Laird
Out: C. Lewin
Marong
B: P. Ryan, D. Blume, A. Collins
HB: R. McGhie, C. Fleming, R. Dudley
C: L. Frankel, J. Fitzpatrick, J. Ede
HF: B. Franzini, R. Wellington, F. Millar
F: B. Pyper, J. Hynes, C. Williamson
R: C. Ross, Z. Turnbull, A. Bateson
Int: Z. Webb, C. Barrington, W. Gadsden, K. Franzini
Last time: BL-Serpentine 17.20 (122) d Marong 9.5 (59).
Since 1995: BL-Serpentine 26; Marong 20.
………………..…...………..
HEATHCOTE DISTRICT - ROUND 10
NORTH BENDIGO (8-0) v HEATHCOTE (3-5) - 2.15pm Saturday at North Bendigo.
North Bendigo
B: C. Tardrew, W. Gunter, A. Shipard
HB: D. Morris, S. Demeo, R. Alford
C: N. Waterson, L. Ford, J. McKay
HF: A. Craig, B. Herdman, S. Morris
F: R. Ford, S. Barnes, J. Helman
R: B. Strange, J. Findlay, T. Findlay
Int: A. Metcalf, T. Devereaux, Z. Alford, T. Metherell
Emg: S. Egan
In: D. Morris, S. Barnes, S. Egan
Out: A. Craig, B. Thomson
Heathcote
B: D. Hardy, L. Bell, T. Bourke
HB: D. Carroll, J. Postle, T. Allen
C: D. McCutcheon, J. Condon, D. McLean
HF: R. Carmichael, K. Seidel, A. McIvor
F: J. McCulloch, L. Frost, L. Piccolo
R: C. Obst, J. Paisley, J. Cavallaro
Int: J. Kelly, V. Romagnano, B. Morgan, G. Brown
In: C. Obst, J. Postle
Out: J. Cheek, D. Russell
Last time: North Bendigo 28.35 (203) d Heathcote 2.4 (16).
Head to Head: North Bendigo 29; Heathcote 18.
COLBINABBIN (5-3) v LEITCHVILLE-GUNBOWER (7-1) - 2.15pm Saturday at Colbinabbin.
Colbinabbin
B: D. Hill, M. McEvoy, D. Price
HB: S. Hill, D. O'Brien, A. Van Ruiswyk
C: S. Nixon, S. Vale, N. Nixon
HF: J. Wilson, D. Carmody, P. O'Brien
F: C. Hall, R. Hon, D. Booth
R: M. McEvoy, W. Morrow, N. Knight
Int: L. Ryan, H. Sirett, L. Hill, W. Lowe
Leitchville-Gunbower
B: S. Pretty, R. Prendergast, H. Bussey
HB: B. Hore, D. Meroli, J. McEwen
C: L. Prout, M. Ladson, M. Perri
HF: B. Ladson, M. Pilcher, D. Coates
F: J. Dye, A. Walton, A. Decicco
R: L. Pollock, M. Pollock, D. Couwenberg
Int: O. O'Shea, M. McEwen, J. Lunghusen, J. Donehue
Emg: M. Giorgianni
In: M. Giorgianni, J. Donehue, M. Pilcher
Out: L. Duncan, M. Bruns
Last time: Leitchville-Gunbower 15.10 (100) d Colbinabbin 8.4 (52).
Head to Head: Leitchville-Gunbower 9; Colbinabbin 7.
LBU (0-8) v MOUNT PLEASANT (2-6) - 2.15pm Saturday at Lockington.
Lockington-Bamawm United
B: S. Wolfe, N. Dyson, M. Crook
HB: X. Kelly, J. Gibbs, M. Hinks
C: D. McCallum, J. Monaghan, J. Wolfe
HF: H. Mitchell, D. Maher, Z. Johnston
F: M. Buchanan, J. Howlett, J. Brown
R: L. Main, M. Angove, C. Buchanan
Int: H. Walker, M. Candy, R. Walsh, J. Felmingham
Mount Pleasant
B: J. Hancock, F. Cole, T. Cravino
HB: K. Clifford, S. Turmine, J. Connelly
C: N. Edwards, J. Walsh, N. Butler
HF: D. McNamara, R. Herring, T. McNamara
F: N. Byrne, D. Kerr, C. Moore
R: B. Welch, A. Hand, A. Richardson
Int: B. O'Connor, J. Fitch, C. Mulquiny, J. Tuohey
In: S. Turmine, C. Moore
Out: J. Brewer, J. Allen
Last time: Mount Pleasant 19.14 (128) d LBU 13.8 (86).
Head to Head: LBU 24; Mount Pleasant 14.
WHITE HILLS (5-3) v ELMORE (1-7) - 2.15pm Saturday at White Hills.
White Hills
B: B. Johnson, J. Dickens, R. Irwin
HB: D. Wright, J. Ward, E. Dickins
C: P. McKay, R. Dickens, N. Moffat
HF: L. Middleton, M. Heazlewood, G. Bowles
F: L. Furness, S. Christopher, J. Molloy
R: L. Sidebottom, H. Wright, M. Curtis
Int: J. Allport, K. Gellatly, J. Hopkins, M. Treble
In: J. Hopkins, K. Gellatly
Out: D. Nihill, J. Curtain
Elmore
To be selected from: B: K. Cornell, S. Carmody, N. Brewster, T. Oliver, T. Lang, L. Price, J. Harney, T. Mills, D. Brewster, J. Hayes, N. Kellow, M. Gilmour, D. Sinclair, N. Page, H. Coghill, J. Harney, T. Harney, H. Grogan, M. Whittle, W. Cotchin, D. Williamson,
H. Hayes
In: D. Williamson
Out: S. Brewster
Last time: White Hills 25.13 (163) d Elmore 9.11 (65).
Since 1995: Elmore 26; White Hills 19; Drawn 1.
………………..…...………..
NORTH CENTRAL - ROUND 8
DONALD (4-3) v BOORT (5-2) - 2.30pm Saturday at Donald.
Donald
B: C. Anderson, N. Witherow, E. Landwehr
HB: D. Pearce, J. Bath, B. Beckham
C: A. Pianto, T. Bell, B. Dixon
HF: J. Werts, A. Raso, D. Harrison
F: R. Leeder, S. Young, D. Harrison
R: J. Potter, B. Haddow, B. Roberts
Int: T. Twynham, R. O'Shannessy, J. Murray
In: T. Twynham, A. Raso, R. Leeder, J. Murray, R. O'Shannessy
Out: J. Newell, C. Prockter, H. Cashin, C. Powell, D. Hawkes
Boort
B: J. Smith, M. Buchanan, D. Robertson
HB: C. O'Rourke, B. Leonard-Shannon, K. Wilson
C: J. Shaw, J. Nuttall, C. Hatcher
HF: C. Chalmers, R. Tibbett, J. Cooper
F: D. Johnston, R. Nolan, B. Gregg
R: J. Orr, C. Gregg, K. Manley
Int: D. Bramley, J. Wilson, D. Hatcher
In: R. Nolan
Out: A. Wilson
Last time: Donald 10.12 (72) d Boort 4.9 (33).
Since 2009: Donald 14; Boort 12.
BIRCHIP-WATCHEM (4-3) v WEDDERBURN (2-5) - 2.30pm Saturday at Birchip.
Birchip-Watchem
To be selected from: M. Barry, J. Reid, N. Gordon, S. Hogan, D. Jones, S. Allan, J. Christie, A. Greaney, C. Hallam, S. Paulke, B. Hogan, J. Liston, L. Foott, L. Sirett, M. Monteith, T. Carland, M. Berry, A. Beacham
Wedderburn
B: H. Polglase, A. Postle, D. Jackson
HB: J. Salinger, B. DeAraugo, D. Benaim
C: J. Hogan, C. Perry, L. Holt
HF: C. Lowry, C. Crisp, N. Holt
F: J. Lockhart, J. Wild, B. Fryett
R: J. Hargreaves, R. Tonkin, D. Gash
Int: C. Last, J. Botheras, B. Holt
In: B. Holt, D. Jackson, B. DeAraugo
Out: A. Smith, B. Brear, T. Leahy
Last time: Birchip-Watchem 12.12 (84) d Wedderburn 8.4 (52).
Since 2009: Wedderburn 14; Birchip-Watchem 8.
ST ARNAUD (1-6) v SEA LAKE NANDALY TIGERS (4-3) - 2.30pm Saturday at St Arnaud.
St. Arnaud
B: L. McKenzie, B. Durward, B. Knight
HB: M. Goode, N. Myers, T. Bertalli
C: N. Coghlan, M. Egan, J. Tillig
HF: C. Bloomer, Z. Notting, B. Batters
F: N. Coghlan, H. Durward, B. Tillig
R: J. Mc Donald, D. London, N. Baldwin
Int: B. Williams, S. Elliott, M. Arbuckle
In: M. Arbuckle, N. Myers, J. Tillig
Out: J. Tillig, D. Hargraves, L. Flanagan
Sea Lake Nandaly Tigers
B: N. Wight, J. Poulton, T. Considine
HB: B. Stadon, L. Martin, J. Clohesy
C: J. Wright, M. Elliott, C. Elliott
HF: J. Lloyd, B. Collins, J. Schaper
F: G. Giddings, J. Doering, J. Summerhayes
R: R. O'Sullivan, B. McInnes, L. Gilbert
Int: Z. Wemyss, Z. Martin, T. McKenzie
In: T. McKenzie, Z. Martin, G. Giddings, Z. Wemyss
Out: R. Craig, B. Mahon, T. Fitzgerald, C. Durie
Last time: Sea Lake Nandaly Tigers 23.12 (150) d St Arnaud 14.11 (95).
Head to Head: Sea Lake Nandaly Tigers 2; St Arnaud 0.
WYCHEPROOF-NARRAPORT (6-1) v CHARLTON (2-5) - 2.30pm Saturday at Wycheproof.
Wycheproof-Narraport
Not supplied
Charlton
B: J. Tormey, D. McKay, S. Bowles
HB: L. Cunningham, D. Romer, K. Sait
C: S. O'Connor, B. Walklate,
HF: B. Vigus, M. Noonan, J. Sandiford
F: D. Thiesz, M. Giri, A. Judd
R: J. McKee, A. Walklate, M. Vigus
Int: C. Patullo, S. O'Connor, M. Campbell
Emg: C. Lee
In: C. Patullo, J. Sandiford, B. Walklate, B. Vigus
Last time: Wycheproof-Narraport 15.12 (102) d Charlton 0.4 (4).
Since 2009: Charlton 14; Wycheproof-Narraport 12.
………………..…...………..
TAC CUP - ROUND 10
BENDIGO PIONEERS (3-6) v GEELONG FALCONS (8-1) - 1pm Sunday at QEO.
Bendigo Pioneers
B: 53. H. Lawrence, 69. A. Mertz,
HB: 19. M. Kemp, 4. K. Betson, 26. D. Clohesy
C: 54. P. Moi Moi, 9. L. Fitzgerald, 18. B. Henderson
HF: 16. J. Atley, 5. T. Campbell, 7. M. Harvey
F: 25. L. Davis, 61. J. Bouwmeester, 17. W. Donnan
R: 35. J. Warde, 20. A. Schumacher, 15. D. Henderson
Int: 41. D. Grace, 49. J. Miliado, 32. M. Goodwin, 29. J. Thomas, 64. K. Lloyd, 11. L. Marciano, 51. B. Waasdorp, 36. L. Chisholm, 45. C. O'Shea
In: J. Thomas, H. Lawrence, B. Henderson, L. Marciano, D. Grace, C. O'Shea, L. Chisholm, B. Waasdorp
Out: Z. Keighran, K. Farrell, N. Wheeler, L. Wallace, R. Turner
Geelong Falcons
B: 31. C. Cartledge, 39. C. Idun, 25. L. Taylor
HB: 32. J. Walters, 40. H. Elliot, 17. C. Stephens
C: 13. E. Floyd, 7. H. Benson, 20. B. Ham
HF: 9. F. O'Gorman, 46. A. Garner, 1. L. Noble
F: 2. S. Torpy, 41. T. McCartin, 14. R. Hayden
R: 48. B. Schlensog, 42. C. Parish, 38. J. Worpel
Int: 28. C. O'Connor, 50. J. Grigsby, 3. Z. Copland, 12. B. Cockerill, 10. B. Mensch, 6. D. Madigan
Emg: 29. O. Hampshire, 11. M. Chafer, 24. S. Wolfenden
In: C. O'Connor, S. Torpy, H. Elliot, O. Hampshire, J. Worpel, B. Schlensog, B. Mensch, D. Madigan, J. Grigsby, E. Floyd
Out: B. Thomas, Z. Walter, H. Ling, R. Read, J. Baker, S. Walsh
Last time: Geelong Falcons 6.12 (48) d Bendigo Pioneers 5.6 (36).
Since 2000: Geelong Falcons 21; Bendigo Pioneers 4.
………………..…...………..
NORTHERN FOOTBALL LEAGUE WOMEN’S - ROUND 8
BENDIGO THUNDER (7-0) v WHITEHORSE (3-4) - 3pm Sunday at QEO.
Bendigo Thunder
B: H. Perry, S. Baldwin, J. Ross
HB: K. Jacques, M. Barkla, A. Wilson
C: A. Hay, K. Harrington, S. Moerke
HF: B. Marshall, A. Bailey-McClanahan, A. Tupper
F: A. Carrod, A. Walsh, R. Campbell
R: J. Louttit, L. French, G. Campbell
Int: T. Cochrane, L. Bibby, J. Radnell, M. Metcalf, Y. Collier